Kişisel bilgileriniz güvenliği bizim için çok önemlidir. www.akguncicekcilik.com da kullanılan bilgileriniz başka kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bu konuyla ilgili gizlilik ve güvelik kısmını okuyabilirsiniz

www.akguncicekcilik.com havale  gönderilerini ve www.akguncicekcilik.com hediye çekini,Visa ,MasteCard ödemlerini kabul etmektedir.

ÖDEME-GÜVENLİ ALIŞVERİŞ POLİTİKAMIZ

Kredi kartı bilgileriniz Dünya standartlarında güvenli 128 Bit  SSL sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemiz veri tabanı altında tutulmamaktadır.

ÖDEME-GÜVENLİK KONTROLÜ

Bazı durumlarda bankalardan sözlü olarak ödemenizin  teyidi istenebilir. Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak ödemenizin teyidi istenebilir. Bu gibi durumlarda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinize ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

KREDİ KARTI SAHİPLERİNE ÖNERİLER

* Alışveriş yaptığınız sayfanın güvenilir olduğunu anlamanın en kesin yolu , kredi kartınızla ilgili bilgileri gireceğiniz sayfanın Internet adresindeki “http” nin “https” ye dönüşmesidir.Bu dönüşüm firmanın sanal mağazasının bulunduğu sitenin SSL güvenlik protokolünü kullandığını gösterir.

* İnternet üzerinde sanal alışveriş hizmeti veren firmalar , sanal alışverişin güvenliğini sağlayan standartlar ve teknolojiler kullanmaktadır. Internet tarayıcınızın Opera veya Firefox olmasına bağlı olarak kilit ikonu kilitlenmiş ve anahtar ikonunun kırık olmadığı sayfalar güvenli sayfalardır. Fakat bu durum tarayıcı versiyonlarına göre ve sertifikanın alındığı sertifikasyon kurumuna göre değişiklik gösterebilir.

* Güvenilir ve isim sahibi sitelerden yaptığınız alışverişlerinizde güvenlik açısından bir problem çıkması ihtimali çok düşüktür. Tanımadığınız veya güvenliğinden emin olmadığınız bir siteden alışveriş yapmanız gerekiyorsa limiti düşük bir kredi kartı kullanınız. Tavsiyemiz Sanal Kredi Kartı kullanmanız.

* Satın aldığınız ürün ile ilgili teslim tarihi , ilave ücretler , garanti koşulları gibi detaylara çok dikkat ediniz.

* Satın alma işleminizin bittiğini belirten mesajı yazıcınızdan çıkartarak saklayınız.

* Kredi kartı ekstrelerinizi dikkatle inceleyiniz, şüphe duyduğunuz bir harcamayı bankanıza bildiriniz ve takip ediniz.

Shopping Cart 0

No products in the cart.

×

 

Merhaba

Akgün Çiçekcilik

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?